panax nedir

  • warning: Creating default object from empty value in /home/omercos8/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/omercos8/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 1113.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/omercos8/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 1147.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/omercos8/public_html/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 112.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/omercos8/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 587.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/omercos8/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 587.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /home/omercos8/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 169.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/omercos8/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/omercos8/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/omercos8/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 1113.

Panax'a Ne Kadar Güvenebilirim?

ömer coşkun panax damar açıcı
Ürün Fiyatı (Kargo Dahil): 
99

Panax'a Ne Kadar Güvenebilirim?
Panax ın içeriği bitkiseldir. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın izni ile üretilmiştir. Bugüne kadar Panax ı kullanan on binlerce insan memnuniyetini bildirmiş ve çevresine tavsiye etmiştir.

Şimdi 4 Kutu Panax Set 99 TL - ÜCRETSİZ KARGO

Panax, Dr. Ömer Coşkun tarafından formülize edilmiş ve patenti alınmış tamamen bitkisel bir üründür. Dr. Ömer Coşkun ürünü olan Panax bir bitkisel gıda takviyesidir.

1 Kutu Panax'ta 90 kapsül bulunmaktadır.

Panax İçeriği

Panax nedir

Panaks
Ürün Fiyatı (Kargo Dahil): 
99

PANAX
Dr. Ömer Coşkun tarafından formülize edilmiş ve patenti alınmış tamamen bitkisel bir üründür. Dr. Ömer Coşkun ürünü olan Panax bir bitkisel gıda takviyesidir.